10 شخصیت برتر کمیک استریپ دنیا

این ۱۰ شخصیت به ترتیب اولیت عبارتند از:

Wolverine :

سلطان و صدرنشین این لیست کسی نیست جز Wolverine . کوتوله کاندایی که استخوان های بدنش با آلیاژ Adamantium پر شده است. Wolverine که قابلیت ترمیم زخم ها رو داره تقریبا در مقابل همه چیز مقاوم است. او با ۳ ردیف تیغ که از مشت هایش بیرون میاید، مبارزه میکند. عدم فرمانبری از کسی، زبان نیش و کنایه دار، تک روی و شکست دائم در مسایل عشق و مهم تر از همه استیل خاص مبارزه او را به نفر اول لیست تبدیل کرده است. در سری فیلم های X-Men جناب Hugh Jackman نقش Wolverine رو بازی کرده است.

 Batman :

شوالیه تاریکی، مرد خفاشی یا همان Batman معروف. او که اسم واقعی اش Bruce Wayne می باشد، در بچگی شاهد مرگ پدر ومادرش بوده و برای همین تصمیم میگیرد که از تمامی خلافکارها انتقام بگیرد. Batman هم مثل Rorschach هیچ قابلیت ماورای بشری ندارد و تنها فنون رزمی و تکنولوژی به کار رفته در تجهیزاتش باعث میشود که جزو ابر قهرمان ها قرار بگیرد. از لحاظ تیپ و استیل هم Batman در گروه بهترین ها جای دارد. از روی Batman تقریبا ۶ فیلم اصلی ساخته شده که بازیگران معروفی مثلGeorge Clony,Val Kilmer و Christian Bale عهده دار نقش این قهرمان بودند. بازی رایانه ای آن هم ساخته شده و محبوبیت زیادی دارد.

 Spiderman :

کمتر کسی پیدا می شو که مرد عنکبوتی را نشناسد. پیتر پارکر جوان که در آزمایشگاه توسط عنکبوتی که رادیواکتیویته شده گزیده می شود و شوخ ترین و بذله گو ترین شخصیت این لیست را می سازد. Spiderman یا همان مرد عنکبوتی قهرمانی که لازمه وجودش ارتفاعات و آسمان خراش هاست و در نتیجه در جایی جز نیویورک نمی تواند قهرمان باشد. او با دستانش تار می اندازد و از یک ساختمان به ساختمان بعد می رود. شهرت او خیلی زیاد است و فیلم هایش هم همیشه به خاطر یدک کشیدن اسمش فروش زیادی کرده اند. نقش او را در سه گانه مرد عنکبوتی Tobey Maguire بازی کرده است.

Superman:
قطعا اگر سوپرمن خلق نمیشد به دنبال او خیلی از شخصیت های دیگر هم خلق نمی شدند. Superman شبه انسانی از سیاره ای دیگر است که به زمین می آید و تقریبا تمامی نیروهای فوق بشری از ضدگلوله بودن تا پرواز را دارد. درست است که مثبت بودن بیش از اندازه Superman بعضی وقت ها بیننده را اذیت می کند، ولی چیزی که او را از بقیه شخصیت ها جدا می کند دیدگاه او نسبت به بشر است. فیلم های زیادی از روی سوپرمن ساخته شده که افراد زیادی به جای اون بازی کرده اند.

The Joker :

جایگاه پنجم لیست متعلق به محبوب ترین شخصیت شرور کمیک ها یعنی The Joker می باشد. او بزرگ ترین خلافکار شهر Gotham و در نتیجه بزرگ ترین دشمن Batman است. یک شخصیت بسیار روانی با آرایش و رنگ موی خاص خودش، که خیلی راحت قابل تشخیص است. Joker همیشه و در بدترین حالت ها هم در حال خندیدن و مسخره کردن بت من است. در بت منی که تیم برتون ساخت Jack Nicholsen و در بت من شوالیه تاریکی Heith Ledger ایفاگر نقش Joker بودند. بازی هیث لجر در نقش جوکر یکی از افسانه ای ترین بازی های تاریخ هالییود به شمار می آید.

برای خواندن ادامه ی مطلب به ادامه ی مطلب بروید--->